DDOB TAG


   
     14:32       
   
   
   
Piękno to pojęcie względne. Dla niektórych jest to minimalizm, dla innych przepych. Dla jednych prostota, klasyka, a dla reszty paleta kolorów. Piękno to sztuka, piękna muzyka, mowa, ubiór, twarz dziewczyny widzianej na Alejach Jerozolimskich, czy mural na Woli. Ludzie są różni, inaczej odbierają sztukę, są oryginalni, więc portal DDOB postanowił zadać nam, blogerom kilka pytań, dzięki którym moglibyśmy pokazać Wam nasze rozumowanie piękna.

Zapraszam!


 1. Jakim obrazkiem/zdjęciem/aforyzmem wyraziłbyś/wyraziłabyś swój dzisiejszy humor?
Zdecydowanie tym, podoba mi się strasznie ta jego prostota i przekaz.

2.Jaki jest Twój sposób na udany poranek?

Chyba nie potrafię wybrać, mam ich kilka. Wstańcie kilka minut wcześniej, poleżcie sobie i sprawdźcie wszystkie swoje Social Medias. Zanim zaczniecie chodzić po domu w poszukiwaniu koszulki lub szczotki, włóżcie swoje ulubione ciepłe kapcie, nikt chyba nie lubi tej zimnej podłogi, prawda? :)
Świetnym pomysłem jest też szklanki wody  z cytryną przed posiłkiem, a podczas posiłku czegoś ciepłego, np. nowej herbaty lub kawy. Ważne jest, żeby dobrze zacząć poranek bo jest duże prawdopodobieństwo, że spędzając go szczęśliwie,  przez cały dzień udzieli nam się dobry humor.

3. Robisz makijaż codziennie?
Nie, raczej robię to sporadycznie. A jeżeli już to jakiś korektor, tusz, pomadka z eos i na tym zazwyczaj koniec. Chyba że, szykuje się większe wyjście, np. ślub czy inne ceremonie.

4.Jak jest Twoja ulubiona marka kosmetyczna?
Słyszałam, że bardzo dobrą marką jest Bell, i chciałabym ją wypróbować ale sama używam kosmetyków z Mary Kay, Max Factor i Eveline.
5.Z czego składa się Twoja kosmetyczka?
Głównymi trzema elementami w mojej kosmetyczce są: bordowy lakier do paznokci, korektor i pomadka, najczęściej eos. Oczywiście na jakieś wyjazdy zabieram ze sobą kremy, tusz itd. ale jeżeli już wykonuje makijaż, to używam najczęściej tych produktów. A co do lakieru, w 95% sytuacji kiedy mnie spotkacie, będę miała na sobie właśnie ten matowy produkt z Golden Rose.

6.Gdzie najczęściej szukasz inspiracji?
Czasami proszę znajomych, żeby podali mi swoje Tumblr'y, szukam na swoich SM, głownie instagram, Weheartit, czasami inspirują mnie piosenki, zdjęcia czy posty innych blogerów.

7. Jakie 3 rzeczy chciałbyś/chciałabyś zmienić na świecie?
Chciałabym, aby na świecie zapanował pokój, żeby nie było już tych niepotrzebnych wojen i sporów. Żeby ludzie nie cierpieli na głód i różne choroby. I aby nie było niesprawiedliwości wobec ludzi.

8.Jaką cechę charakteru w sobie lubisz, a jaką chciałbyś/chciałabyś w sobie zmienić? 
Ciężko powiedzieć, bo trudniej samemu wytknąć sobie wady niż innym. Lubie w sobie taką upartość, dążenie do celu, że jak już sobie coś zaprzysięgłam to pokażę innym, że dam radę.A szczerze nie lubię w sobie tego że zawsze szukam zaczepki i prowokuję do kłótni, to jest chyba moja największa wada i staram się nad nią pracować.

9. Jaki jest najlepszy sposób na to, aby czuć się dobrze w własnym ciele i zaakceptować swój wygląd?
Należy pamiętać, że każdy jest w pewien sposób piękny, i że nie liczy się to co na zewnątrz tylko to co w środku. Co nie znaczy, że mamy przestać o siebie dbać, jak najbardziej nie. To, czego nie da się w nas zmienić, zostawmy w spokoju. Nie podoba Ci się twoja fryzura? Poproś rodziców o wizytę u fryzjera. Chciałabyś przytyć/schudnąć? Odpowiedni sposób odżywiania i regularne ćwiczenia pomogą Ci w tym. Masz problem z którymś z uzależnień? Pomyśl o zdrowiu, poproś znajomych aby powstrzymywali Cię przed tym.10. Gdybyś miał/a możliwość cofnięcia czasu lub zobaczenia przyszłości to zdecydowałbyś się użyć którejś z tych opcji?
Raczej nie, myślę że wszystko co mnie spotkało nie działo się bez przyczyny, więc nie chciałabym się cofnąć, a przyszłość to dla mnie jedna wielka niespodzianka i chyba nie chcę jej sobie popsuć.

11. Jakimi trzema słowami opisałbyś/opisałabyś swoje życie?
Niesamowite, zaskakujące, przewrotne.

12. Skąd pomysł na założenie bloga?
Prowadziłam wiele blogów, już jak byłam mała. Były to takie dziecięce blogi, z jednym postem i to był początek i koniec. Po kilku latach do prowadzenie bloga w pewnym stopniu "popchnęły" mnie koleżanki prowadzące blogi.

13. Jak wiele czasu poświęcasz swojemu blogowi?
W tygodniu? 4/5 godzin, co daje w miesiącu ok. 20 godz. Ale nie żałuję, na rozwijanie pasji warto poświęcić czas.
14. Co lub kto daje ci największego kopa i motywację do prowadzenia bloga?
Najbardziej chyba moi znajomi, nie tylko blogerzy ale też Ci, którzy są ze mną na codzień. Równie motywujące są dobre słowa od nich, czy posty wstawiane regularnie przez innych blogerów.

15. Co jest/było twoim największym sukcesem w blogowaniu?
Chyba akcja  JUSEME, poznanie wielu blogerek z całej Polski a często również świata, i udział w prowadzeniu snapa "Blogosferaa", gdzie pojawiam się we wtorki *DODAWAJCIE ;)*

16. Która z ambasadorek DDOB jest Twoją ulubioną?
  Wszystkie ambasadorki są świetne! Jednak myślę, że najlepiej dogadałabym się z  Weroniką, Natalią  oraz Jessiką.

                         Julga                                                                            

CONVERSATION

0 komentarze:

Back
to top